Kategorie: Seznam vystavovatelů

Čokoládové víno

Čokoládové víno V loňském roce ohromný úspěch. Toto slovinské víno je sladké, jemné a příjemně čokoládové v chuti...

Jsme společnost SOLUTER s.r.o. se sídlem v Praze a jsme kromě jiného dovozci kvalitních vín a dalších produktů – pršuty, sýry, medy, oleje - ze SLOVINSKA.

Nejzajímavější je náš nový produkt z rodinného slovinského  vinařství a sice ČOKOLÁDOVÉ VÍNO ( CHOCOLAT IMPERIAL), které je na českém trhu zcela unikátnítím, že je kombinacídvou vzácných přírodních složek a sice špičkových červených vín z jedinečného výběru čtyř odrůd a vysoce kvalitní 76% hořké čokolády původem z Ekvádoru. Tato kombinace vytváří vynikající a zcela novou, jedinečnou nezaměnitelnou vůni, chuť a čokoládový dozvuk tohoto produktu.

CHOCOLAT IMPERIAL je bezkonkurenční novinkou, která je dobrou volbou jak pro individuální zákazníky, tak také pro vinotéky, restaurace, prodejce čokolád, cukrovinek a další.

Bližší informace o našich produktech získáte a adrese www.ochutnejteslovinsko.cz .

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
chiming Replica Watches functions.Complicated and extremely expensive, Bulgari might still produce a few of those here and there, but the unique case design was later adopted for the Bulgari Tourbillon Saphir collection. The biggest Replica handbags shame is that Bulgari has not come up with a special name to designate this particular case shape. “Tourbillon Fashion Replica Handbags sapphire” literally just refers to.
, vivian odpovědět
Rolex Watches

Hermes handbags

Luxury Breitling Watches

Rolex Submariner Watches

Original Omega Watches

1:1 IWC
, nanxiangwe odpovědět
Today I will make aRolex Daytona examination and we'll take a look at one of the Rolex Watches Online more modest.?The Breitling Watches is a cheap watch pretty simple and what that means is that you can expect a high level of Replica Handbags and easily pass as an original.This is something that should be desired in a Hermes Handbag false criticis.Let's go and start the best replicaRolex Daytona.