Kategorie: Seznam vystavovatelů

Čokoládové víno - Soluter

Čokoládové víno - Soluter Po loňském mega úspěchu i letos můžete ochutnat či zakoupit láhev slovinského vína s nádechem čokolády.

Jsme společnost SOLUTER s.r.o. se sídlem v Praze a jsme kromě jiného dovozci kvalitních vín a dalších produktů – pršuty, sýry, medy, oleje - ze SLOVINSKA. Nejzajímavější je náš nový produkt z rodinného slovinského  vinařství a sice ČOKOLÁDOVÉ VÍNO ( CHOCOLAT IMPERIAL), které je na českém trhu zcela unikátní tím, že je kombinací dvou vzácných přírodních složek a sice špičkových červených vín z jedinečného výběru čtyř odrůd a vysoce kvalitní 76% hořké čokolády původem z Ekvádoru. Tato kombinace vytváří vynikající a zcela novou, jedinečnou nezaměnitelnou vůni, chuť a čokoládový dozvuk tohoto produktu.CHOCOLAT IMPERIAL je bezkonkurenční novinkou, která je dobrou volbou jak pro individuální zákazníky, tak také pro vinotéky, restaurace, prodejce čokolád, cukrovinek a další. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, baja odpovědět
pabrik plat hb 400
pabrik plat high tensile sm490 yb
pabrik plat high tensile sm490ya
pabrik plat kapal
Distributor besi Wf Baja
undangan pernikahan bahasa inggris islam
, - odpovědět
and Encinitas, omega replica watches with most of those at its headquarters, Luxottica spokeswoman Jane Lehman said. She would not confirm the number of layoffs, which will take effect Sept. 15, according to state records.Luxottica cheap rolex watches has previously said it wants to improve “operating efficiency” at Oakley outlet and give the brand the same organizational Alexander Wang handbags structure as Luxottica. It also.