Kategorie: Seznam vystavovatelů

JORDI´S Hradec Králové

JORDI´S Hradec KrálovéLukáš Koudelka a Jiří Stejskal jako majitelé první čokoládovny, která v České republice vyrábí přímo z kakaových bobů. V jejich stánku ochutnáte a nakoupíte i oceněné čokolády z nejprestižnější soutěž světa Chocolate Awards London.

POCTIVÁ ČOKOLÁDA – lék na duši

 Na počátku byli dva – Jiří Stejskal a Lukáš Koudelka. Dříve čokoládu ani moc nejedli. Jirka pracoval jako šéfkuchař, Lukáš je bývalý „ajťák“. Kdysi pracovali ve stejné hospodě, ale chtěli něco víc – být svými pány. V létě roku 2010 v Hradci Králové založili Salón čokolády - Jordi's chocolate, kam dováželi ze světa kvalitní čokolády a nabízeli je stejným nadšencům.  S nápadem vyrábět vlastní, kvalitní čokoládu (ručně, poctivě a v malém množství) se jim otevřel neuvěřitelný svět, který je uchvátil.

Po usilovné práci a vzdělávání sebe i zákazníků v oblasti OPRAVDOVÉ čokolády se jim podařilo počátkem roku 2012 vybudovat malou manufakturu na výrobu čokolády od kakaového bobu po tabulku. Od konce první republiky byli první, kdo se o něco takového pokusil.

První kakaové boby přišly z Ecuadoru, dnes již objednávají kvalitní boby z Madagascaru, Venezuely, Vietnamu či Hondurasu.  Velice totiž záleží na tom, odkud boby pocházejí, kdo a jak se o ně staral – stejně jako u surovin pro nejlepší druhy vín či kávy.

To však samo o sobě nestačí – kvalita zpracování bobů je dalším nezbytným krokem k tomu, aby milci čokolády dostali jen to nejlepší.  Základní přikázání Jordi´s by tedy mohly znít kupříkladu takto:

*Máslo kakaové nenahradíš tukem jiným, levnějším  ...

*Neosladíš čokoládu cukrem řepným a nepřesladíš  ...

* Nepoužiješ kakaa alkalizovaného, nepřidáš emulgátory či stabilizátory  ...

* Veškeré použité přísady jen té nejvyšší kvality zvolíš ...

*Nepolevíš v přísném sledování kvality za všech okolností ...

Jen tak vám může JORDI´S CHOCOLATE  nabídnout  k ochutnání  a  vychutnání  čokolády různých druhů, chuťových variací a tónin, čokolády vytvořené s láskou a péčí v samém středu Evropy – v malém východočeském městečku Třebechovice pod Orebem.

Prodejnu najdete přímo v historickém centru Hradce Králové – ve Špitálské ulici. Zde můžete ochutnat i horkou čokoládu, kvalitní kávu, několik druhů pralinek či zmrzlin.

A samozřejmě zde najdete veškerý sortiment Jordi´s.

*******

JORDI´S – www.jordis.cz         

Špitálská  149

Hradec Králové

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, baja odpovědět
Distributor besi beton jcac
Pabrik besi Pipa sch 80 baja
Pabrik besi Pipa sch 80 baja
Supplier besi beton Sni Ulir Polos
Pabrik wiremesh
undangan pernikahan chinese
Distributor Plat Besi Hitam
Pabrik Besi Cnp Baja
, - odpovědět
has eliminated Alexander Wang handbags the position of chief executive at Oakley replica.The decisions will cost nearly 140 jobs at replica Oakley’s sunglasses Foothill Ranch headquarters, according to a filing with the omega replica watches California Employment Development Department. There are also 22 layoffs in Lake Forest and eight in Encinitas.In a conference call with fashion uk replica watches analysts Monday,