Kategorie: Tipy v programu 2018

Zlatá cukrářka ze Singapuru Helena Fléglová na festivalu

Zlatá cukrářka ze Singapuru Helena Fléglová na festivaluOchutnejte vítězný dezert z Mistovství světa v Singapuru z rukou cukrářky Heleny Fléglové a potkejte se s ní osobně. Víte, že zanedlouho otevírá v Praze cukrářskou školu, kam se můžete přihlásit i vy?

HF Pastry Academy je cukrářská škola založena v roce 2018 Helenou Fléglovou. Je zaměřena na pokročilé cukráře, kteří by rádi zdokonalili své dovednosti i na začátečníky, kteří by rádi pronikli do tajů cukrařiny.
Akademie se nachází v Praze na Střížkově. Nově zrekonstruovaný prostor nabízí vše potřebné pro Hands-on kurzy, zázemí dále nabízí prezentační sál vhodný i na teambuildingové akce.
Všechny kurzy probíhají metodou Hands-on ve dvojicích na plně vybaveném pracovišti. Na kurzech se setkáte s kvalitními surovinami značek, které jsou používány celosvětově těmi nejlepšími cukráři. Jmenovat můžeme značky jako například Callebaut, Sosa ingredients nebo Ravifruit.
Nabídku kurzů naleznete již brzy na webové stránce - http://www.hfpastryacademy.cz/. Těšit se můžete na kurzy Makronky, Éclairs, Pralinky, Tartaletky, Moderní dorty, Modelace a další.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
Every problem has a solution and this virgin brazilian hair bundles can be dealt easily by using an ancient method of giving an apparent length and amount to the real brazilian hair bundles. Hair extension is the method that is used. Now, one need not to worry about their light and short hair, as such extensions are available that gives natural look to brazilian human hair. Extension are ancient, because they closely resembles the wigs that people use to wear since ancient times. Extensions are the artificial hair wigs sale that are attached with the rest of the hair on the scalp. These are used to give apparent length to hair. You may be one who have human hair wigs uk and want to make a look that need long one. So, what would you do. You can just wait for two years to have long hair or you can use full lace wigs to make them look long and make hair style you want to. These weft can be used to make different kinds of hair styles that you have ever wished for.