Pro návštěvníky

Milí návštěvníci, 

ČOKOLÁDOVÁNÍ - festival muzea čokolády překročil svoji pětiletou historii a vstupujeme do 6.ročníku s velmi razantní změnou. Festival bude letos NA ULICI. Je to tak trochu návrat k původní myšlence. A také změna, protože změna je život. Pozveme vás nejen do naší ulice Kotnovské, ale i do dalších míst v historickém centru. Nabídneme ochutnávky čokolád, program pro děti, komentované prohlídky muzea. Nebude chybět ani čokoládová řeka - 20 druhů čokolád z celého světa, které můžete neomezeně ochutnávat až prasknete :-). Děti se potkají s Fínou Čokoládou a Čokožroutem. Dospělí třeba ocení kávu či vínko v Café Budík, které je také v ulici. Připravené jsou i dílny v rámci prohlídky muzea. Udělejte si čas a vyrazte na výlet do Tábora za skvělou čokoládou a spoustou zážitků.

Zde pár praktických rad :
Vstupenky - POZOR VELKÁ ZMĚNA OPROTI MINULÝM ROČNÍKŮM : Vstupenky potřebujete do čokoládové řeky (150,- Kč) a na prohlídku Muzea čokolády a marcipánu (zvýhodněné vstupné 100 Kč - běžné je 180,- Kč). Do ulice Kotnovské a na všechny ostatní doprovodné programy a degustace je vstup ZDARMA. Samozřejmě má každý prostor svoji kapacitu, proto si hlídejte program a na vámi vybranou část přijďte včas.... 

  1. Při předložení online vstupenky, případně zakoupení na místě dostanete pásku na ruku, která vás opravňuje ke vstupu do zakoupených prostor.
  2. Pořadatel si vyhrazuje právo nevpustit návštěvníky, pokud nebudou mít pásku na ruce, nebo bude-li viditelně poškozená.
  3. Parkování doporučujeme v PARKING CENTRUM - výtahem pak pouze vyjedete do historického centra a půjdete směr na náměstí. Tam už se budete držet čokošipek. Další parkovací možnosti jsou u plaveckého stadionu, u vlakového nádraží nebo u hotelu Dvořák. Více info o parkovacím systému najdete na www.taborcz.eu. Vzhledem k omezeným možnostem parkování doporučujeme vlak. Do historického centra se také dostanete z nádraží autobusy 60 a 61, které mají zastávku na Žižkově náměstí.

 Přejeme Vám krásný zážitek a těšíme se na Vás 12.10.2019 v historickém centru Tábora.