Pro návštěvníky

Milí návštěvníci,
i v roce 2016 jsme jako místo konání festivalu zvolili prostory v sálech hotelu Palcát, které jsou větší a poskytují více komfortu a zázemí nejen pro vystavovatele, ale také pro návštěvníky. Zde jsou praktické informace pro vaši bezproblémovou a příjemnou návštěvu našeho festivalu :

 1. Prostory sálu budou otevřeny od 09,30 hod. Program začíná v 10,00 hod.
 2. Vstup je přes hlavní recepci, vchod z ulice 9.května. Prostory kolem recepce jsou přístupné bezplatně, je zde lobby bar, vstup do hotelové restaurace, vstup do čínské restaurace v 1. Patře, výtahy do pokojů, WC.
 3. V prostorách za recepcí vpravo si můžete zakoupit vstupenky na místě. Vstupenky v předprodeji budou kontrolovány přímo u vstupu do velkého sálu. Kontrola bude provedena pomocí čtečky čárkového kódu. Každý návštěvník s platnou vstupenkou dostane pásku na ruku, která funguje jako vrácenka do všech placených prostor festivalu a platí v den konání festivalu.
 4. Při použití WC mimo prostory festivalu BUDETE TUTO PÁSKU POVINNI PŘEDLOŽIT.
 5. Páska na ruku jiné barvy opravňuje ke vstupu do degustačního stanu, získáte ji při zakoupení vstupenky „degustační stan“ a opět vám opakovaně platí po celý den.
 6. Pořadatel si vyhrazuje právo nevpustit návštěvníky do sálu, pokud nebudou mít pásku na ruce, nebo bude-li viditelně poškozená.
 7. Do sálu je bezbariérový přístup, stejně tak na toalety.
 8. Do sálu je vjezd s kočárky povolen.
 9. Do sálu není povolen vstup s domácími mazlíčky (výjimkou může být pes v tašce).
 10. V sále je připraveno několik odpočinkových zón se sezením, je zde možnost zakoupit si občerstvení v několika barech, obě restaurace servírují obědy i večeře.
 11. Parkování doporučujeme buď na parkovišti podél hotelu Palcát, ideálně však v parkovacím domě CENTRUM, které je vzdáleno 8 min chůze. Taxa je 40 Kč/den. Je možné parkovat také na ploše u nádraží. Plocha je vzdálena cca 15 min chůze hlavní obchodní třídou Nového města.
 12. Každý návštěvník obdrží při vstupu na festival informační festivalovou brožuru.

 Přejeme Vám krásný zážitek a těšíme se na Vás 15.-16.10.2016.

 Kudy k nám

Místo konání:

Congress & Wellness Hotel Palcát

9. května 2471/2
390 02  Tábor
Jihočeský kraj

GPS: 49.4129914N, 14.6665739E

web: www.hotelpalcat.cz

   

BALÍČKY VSTUPENEK S UBYTOVÁNÍMHotel Palcát – budete přímo v dění festivalu

Balíček je na 1 nebo 2 noci pro 2 osoby včetně snídaně, v rámci balíčku získáte 2 jednodenní vstupenky, slevu 30% na wellness v hotelu.
Doporučujeme zakoupení balíčku na 2 noci, jeden den si užít naplno festival a druhý věnovat návštěvě historického centra, památkám, procházkám, relaxaci.
Cena : 2990,- Kč pro 2 osoby
Tento balíček je také v prodeji online na www.sladkavstupenka.cz

Oba typy balíčků jsou pak v prodeji na recepci hotelu Palcát Tábor.
Nabídka platí do vyčerpání kapacity hotelu.