Pro návštěvníky

Milí návštěvníci, 

ČOKOLÁDOVÁNÍ - festival muzea čokolády vstoupí v roce 2018 do 5. roku své existence. A máme opět v rukávu několik změn a překvapení. Zůstáváme v malebné části Starého města, v prostorách krásné budovy Střelnice. Zde vám nabídneme jeden hlavní festivalový den, který napěchujeme zajímavým programem pro dospělé, pro děti, pro odborníky i laiky. V pátek zahájíme festival vypouštěním balónků přání a malým koncertem na Žižkově náměstí. Sobota nabídne degustace, povídání o čokoládě, živé vaření, pohádky pro děti, čokoládovou řeku, prodejní stánky, módní přehlídku a mnoho dalšího. Neděle pak bude ve znamení historie a ochutnávek. Připraveny jsou degustace a přednášky. Vstupenky na festival jsou v prodeji - vstupenku potřebujete na sobotu, páteční a nedělní akce jsou pro vás zcela zdarma.

Zde pár praktických rad :
Vstupenky zakoupené v předprodeji mají přednostní vstup do sálu, vstupenky je možné zakoupit na místě u vchodu do budovy. Vstupenky budou vyměněny za pásku na ruku, která funguje jako vrácenka do všech placených prostor festivalu a platí v den konání festivalu

  1. Páska na ruku jiné barvy opravňuje ke vstupu do degustačního stanu, získáte ji při zakoupení vstupenky „degustační stan“ a opět vám opakovaně platí po celý den.
  2. Pořadatel si vyhrazuje právo nevpustit návštěvníky do sálu, pokud nebudou mít pásku na ruce, nebo bude-li viditelně poškozená.
  3. Do sálu je bezbariérový přístup výtahem.
  4. Do sálu je vjezd s kočárky povolen.
  5. Do sálu není povolen vstup s domácími mazlíčky (výjimkou může být pes v tašce).
  6. Parkování doporučujeme v PARKING CENTRUM - výtahem pak pouze vyjedete ihned před vchod na Střelnici.
  7. Doporučujeme udělat si hezký čokoládový víkend. V ceně vstupenky na festival je i vstup do muzea čokolády zdarma.

 Přejeme Vám krásný zážitek a těšíme se na Vás 12. – 14. října 2018.