Pro návštěvníky

Milí návštěvníci, 

ČOKOLÁDOVÁNÍ - festival muzea čokolády vstupuje v roce 2017 do 4.roku své existence. A máme připraveno několik změn. Vracíme se na malebné Staré město do prostor historické Střelnice. Zde vám nabídneme jeden hlavní festivalový den, který napěchujeme zajímavým programem pro dospělé, pro děti, pro odborníky i laiky. V pátek zahájíme festival vypouštěním balónků přání a malým koncertem na Žižkově náměstí. Sobota nabídne degustace, povídání o čokoládě, živé vaření, pohádky pro děti, čokoládovou řeku, prodejní stánky, módní přehlídku a mnoho dalšího. Neděle pak bude ve znamení historie a ochutnávek. Připraveny jsou degustace a přednášky. Vstupenky na festival jsou v prodeji - vstupenku potřebujete na sobotu, páteční a nedělní akce jsou pro vás zcela zdarma. 

Zde pár praktických rad :

Vstupenky zakoupené v předprodeji mají přednostní vstup do sálu, vstupenky je možné zakoupit na místě u vchodu do budovy. Vstupenky budou vyměněny za pásku na rukuu, která funguje jako vrácenka do všech placených prostor festivalu a platí v den konání festivalu

  1. Páska na ruku jiné barvy opravňuje ke vstupu do degustačního stanu, získáte ji při zakoupení vstupenky „degustační stan“ a opět vám opakovaně platí po celý den.
  2. Pořadatel si vyhrazuje právo nevpustit návštěvníky do sálu, pokud nebudou mít pásku na ruce, nebo bude-li viditelně poškozená.
  3. Do sálu je bezbariérový přístup výtahem.
  4. Do sálu je vjezd s kočárky povolen.
  5. Do sálu není povolen vstup s domácími mazlíčky (výjimkou může být pes v tašce).
  6. Parkování doporučujeme v PARKING CENTRUM - výtahem pak pouze vyjedete ihned před vchod na Střelnici.
  7. Doporučujeme udělat si hezký čokoládový víkend. V ceně vstupenky na festival je i vstup do muzea čokolády zdarma. 

 Přejeme Vám krásný zážitek a těšíme se na Vás 13.-15.10.2017