ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY rss

Penzion Konstanz - čokoládový víkend nad střechami Tábora pro 2 osoby 

Jestli máte romantickou povahu a milujete atmosféru podkrovních prostor, pak je tento balíček přesně pro vás. Uprostřed všeho dění, s výhledem malinkým okénkem na náměstí.... všechno je tu malinké, ale o to víc oceníte autenticitu historických prostor. Balíček je na 2 noci pro 2 osoby s bohatou snídaní. V ceně jsou i 2 vstupenky na hlavní festivalový den - sobotu včetně neomezené celodenní konzumace. V neděli můžete pokračovat v čokoládvých orgiích v kavárnách Starého města na degustacích tematických. Cena : 2900,- Kč pro 2 osoby. Objednávejte online na www.sladkavstupenka.cz . K dispozici pouze 1 pokoj. 

 

 

Penzion Konstanz - Rodinný víkend pro 2 dospělé a 2 děti v pokoji typu FAMILY - VYPRODÁNO 

Penzion najdete přesně na půl cesty mezi Střelnicí a Muzeem čokolády a marcipánu, uprostřed festivalového dění. Pokoj FAMILY nabízí 2 pokoje se společnou koupelnou. V ceně balíčku je pobyt na 2 noci, bohatá snídaně a vstupenky na hlavní sobotní program pro 2 dospělé a 2 děti do 120 cm výšky včetně degustace. Na páteční zahájení festivalu na náměstí je vzdálenost 50 m, do ostatních míst, kde se budou konat nedělní degustace max 300 m. V docházkové vzdálenosti je také další zábava - Muzeum Lega, Husitské muzeum, Svět vláčků a mnoho výborných restaurací a kaváren.

V nabídce je pouze 1 volný pokoj - cena 5400 Kč, tak neváhejte a kupujte na www.sladkavstupenka.cz 

 

Penzion Konstanz - Romantický pokoj pro 2 + vstupenky na festival s neomezenou degustací - VYPRODÁNO 

Penzion najdete přesně na půl cesty mezi Střelnicí a Muzeem čokolády a marcipánu, uprostřed festivalového dění. Romantický pokoj nabízí to nejlepší, co můžete v penzionu dostat. Velká manželská postel, vana na nožičkách uprostřed pokoje, výhled do ulice na pěší zónu.  V ceně balíčku je pobyt na 2 noci, bohatá snídaně a vstupenky na hlavní sobotní program pro 2 dospělé. Na páteční zahájení festivalu na náměstí je vzdálenost 50 m, do ostatních míst, kde se budou konat nedělní degustace max 300 m. V docházkové vzdálenosti je také další zábava - restaurace, kavárny, bary, obchodní třída, park, pěší stezka kolem Jordánu. 

V nabídce je pouze 1 volný pokoj - cena 4900 Kč, tak neváhejte a kupujte na www.sladkavstupenka.cz 


Nabídka pro cestovní kanceláře a zájezdové skupiny

Nabídka pro cestovní kanceláře a zájezdové skupiny Vypravte autobus za čokoládou do Tábora. Malí, velcí, tenčí, tlustší.... nikdo nebude litovat, protože čokoládu miluje každý.

Autor: Lenka Želivská  •  Vydáno: 25.8.2016 13:50  •  Přečteno: 802x  •  Komentářů: 1